Batman’da yapılacak onarım ve çalışmalar nedeniyle Çarşamba ve Perşembe günleri kısmi elektrik kesintisine gidileceği belirtildi.

Batman'ın bazı mahallelerinde Çarşamba ve Perşembe günleri belirli saatlerde yapılacak onarım ve çalışmalar nedeniyle kısmi elektrik kesintisine gidileceği belirtildi.

Konu ile ilgili Dicle EDAŞ İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "İlimiz merkez Aydınlıkevler Mahallesi Mevlana Caddesi hat bakım onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle 24 Ağustos Çarşamba günü 09.00 ile 13.00 saatleri arası Aydınlıkevler, Kısmet, Hilal mahalleleri ve Komando Caddesi (DM 97'den DM-99 çıkışı) kısmi elektrik kesintisi yapılacaktır." denildi.

Açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi: "İlimiz Merkez Fatih Mahallesi Barış Bulvarında hat bakım ve yenileme onarım çalışmaları nedeniyle 25 Ağustos Perşembe günü 09.00-13.00 saatleri arası Bahçelievler, Fatih ve Şafak mahallelerinde (DM-12'den DM-13-14 çıkışı) kısmi elektrik kesintisi yapılacaktır." (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler