Şanlıurfa'nın Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, bugün oda başkanları ile bir araya gelerek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İlk önce Viranşehir Ziraat Odası Başkanı Bahri Ekinciyi ziyaret eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, odanın çalışmaları hakkında bilgi aldı. Viranşehir’in bir tarım şehri olduğuna dikkat çeken Başkan Ekinci, belediye olarak daima çiftçilerin yanında olduklarını söyledi. Ziyaret için Başkan Ekinciye teşekkür eden Viranşehir ziraat odası başkanı Bahri Ekinci, belediyeye çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından Viranşehir ticaret ve borsa odasına geçen Başkan Ekinci, oda başkanı Mahmut Koç'u ziyaret etti. Odanın durumu hakkında bilgi alan Başkan Ekinci, Viranşehirlilerin yanında olduklarını ve belediye olarak ilçenin kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Başkan Ekinciye ziyaret için teşekkür eden Başkan Koç, Viranşehir Belediyesinin çalışmalarını olumlu bulduklarını ve desteklediklerini söyledi.

Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, "Halkımızın görüşleri bizim için çok önemli. Oda başkanlarımızı ziyaret edip, bilgi alışverişinde bulunduk. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Oda ziyaretlerimiz devam edecek. Vatandaşlarımızla zaman zaman bir araya gelerek görüşlerini alacağız. Onların önerileri bizim için değerlidir. Viranşehir hepimizin. Esnaf ve vatandaş ziyaretlerimiz de sürecek." dedi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler