​HÜDA PAR İstanbul İl Başkanlığında, merhum Mehmet Yavuz için kabul edilen taziyede konuşan İl Başkanı Erdal Elibüyük, merhumun kendi şahsında bir davayı temsil ettiğini söyledi.

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanlığı, 9 Ağustos Cuma gecesi tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı merhum Mehmet Yavuz için taziyeleri kabul etti.

HÜDA PAR İstanbul İl Başkanı Erdal Elibüyük tarafından kabul edilen taziyeler gün boyunca yoğun bir şekilde devam etti.

Partinin ilçe teşkilat üyeleri ve merhum Mehmet Yavuz ile bir şekilde tanışma fırsatı bulan sevenleri, STK temsilcileri, HÜDA PAR İl Başkanlığına gelerek taziyelerini sundular.

Taziyede, merhum Mehmet Yavuz’un hayatta olduğu sürece İslam âleminin içerisinde bulunduğu durumu dert ettiğini ve bu doğrultuda çalışma yürüttüğüne vurgu yapıldı.

Mehmet Yavuz’un vefat etmeden önce son olarak paylaştığı mesajı hatırlatan Elibüyük, merhumun bir davayı temsil ettiğini ve geride kalanların da bu davaya sahip çıkmaları gerektiğini, yeni Mehmet Yavuz’ların yetiştirilmesinin elzem olduğunu belirtti. (Nizamettin Aşkın- İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler