Diyarbakır'da erkek kuaförü olan Resul Yılmaz, okulların tatil olmasıyla birlikte, karnelerinde zayıf notları olan öğrencileri tıraş ederek sevindirdi.

Daha önce engelli, yaşlı ve bakıma muhtaçları ücretsiz tıraş eden Diyarbakırlı Berber Resul Yılmaz, bugün de karnelerinde zayıf notları olan öğrencileri tıraş etti.

Karnesinde düşük not olan öğrencileri teselli etmek amacıyla sokağa çıktığını söyleyen Yılmaz, "Bugün öğrenciler karne aldı. Bazı öğrencilerin notları düşük olduğu için mutsuzlar. Bunu bildiğim için sokağa çıktım. Mutsuz olan çocukların mutlu olmalarını istedim.  Onları tıraş ettiğimde hayır dualarını alıyorum." dedi.

Karne notu zayıf olup tıraş olan öğrencilerden Ramazan Oğuz, "Bugün karne aldık. Karne notlarım biraz kötüydü. Arkadaşlarım notlarım kötü olduğu için benimle alay ettiler. Ben dışarı çıktım berber Resul abiyi gördüm. Ona, 'beni tıraş eder misin?' dedim. O'da beni tıraş etti ve çok mutlu oldum. Allah ondan razı olsun." dedi. (Gıyasettin Tetik-İLKHA)  

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler