https://ilkha.com/files/news/thumb/Kumpaslar sonucu 23 yıl önce tutuklanan Mesut Tunce evlendi

1994 yılında kurulan kumpaslar sonucu cezaevine konulan Mesut Tunce, kendisinin katılamadığı düğünle dünya evine girdi.

23 yıl önce kurulan kumpaslar sonucu cezaevine konulan Mesut Tunce, İstanbul Sancaktepe'de kendisinin katılamadığı düğünle dünya evine girdi. Damadın kendi düğününe katılamaması davetlileri hüzünlendirdi.

Düğüne; HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Erdal Elibüyük, Rehber TV Genel Yayın Yönetmeni Fikret Gültekin ve davetliler katıldı.

Düğün töreninde bir konuşma yapan Rehber TV Genel Yayın Yönetmeni Gültekin, Mesut Tunce'nin insani hiçbir gerekçe olmadan hukuksuzca tutulduğunu söyledi.

Mesut Tunce'nin babası Zeynel Tunce ise "Şüphesiz onun burada olmaması üzüntü vericidir. Ancak bu Rabbimizin takdirdir. Rabbim hayırlı kapılar açacaktır. Onların orda olması kayıp değildir. Asıl kaybedecek olanlar onları içerde tutanlardır. Sadece onlardan vicdanlarıyla baş başa kalıp empati yapmalarını istiyorum. Onların çocukları bu kadar yıl içerde olsa ne yaparlardı. Mesut'a buradan ismine yakışır, mesut ve mutlu yıllar diliyorum. Allah ona ve kardeşlerine hayırlı kapılar açsın." ifadelerini kullandı. (İLKHA) 

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler