Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğü, 16 Nisan’da oy kullanmak isteyen hastalar için hasta nakil aracı tahsis edildiğini duyurdu.

Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğü, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan halk oylamasında, evde sağlık hizmeti alan hastalardan ayrıca hastanede yatmak durumunda olan hastalardan oy kullanmak isteyenlerin, nakil araçlarıyla sandığa ulaştırılacağını duyurdu.

Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "16 Nisan 2017tarihinde yapılacak olan halk oylamasında, evde sağlık hizmeti alan hastalardan ayrıca hastanede yatmak durumunda olan hastalardan oy kullanmak isteyenler için saat 08.00-17.00 arasında 444 38 33 numaralı telefonu aradıkları takdirde sağlık personeli eşliğinde hasta nakil araçlarıyla sandığa ulaştırılacaktır." Denildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler