Zeytin Dalı Harekât bölgesinde, PKK/YPG’lilerin Tel Rıfat bölgesinden açtıkları atışlar sonucunda bir asker hayatını kaybetti, bir asker yaralandı.

Milli Savunma Bakanlığı, Zeytin Dalı Harekât bölgesinde, PKK/YPG’lilerin Tel Rıfat bölgesinden açtıkları atışlar sonucunda bir askerin hayatını kaybettiğini, bir askerin de yaralandığını açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Zeytin Dalı Harekât Bölgesinde, 4 Mayıs 2019 tarihinde, PKK/YPG’li teröristlerin Tel Rıfat bölgesinden açtıkları atışlar sonucunda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, bir kahraman silah arkadaşımız ise yaralanmıştır. Olay sonrası teröristlere ait belirlenen hedefler meşru müdafaa hakkı kapsamında bölgedeki ateş destek vasıtalarımız ile derhal ateş altına alınmıştır." denildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler