​İhtiyaç sahiplerine yönelik birçok alanda yardım faaliyeti yürüten Umut Kervanı, Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde Kurban Bayramı dolayısıyla 550 aileye kurban eti yardımında bulundu.

Muhtaç ailelere yardımlarda bulunan Umut Kervanı, Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde daha önceden tespit ettiği mağdur 550 aileye kurban eti ulaştırdı.

Vakıf gönüllülerinden oluşan ekipler ile kampanyaya gönüllü olarak destek veren gençler, mahalle mahalle dolaşarak daha önceden tespit edilen fakir ailelere kurban etlerini dağıttı.

Konu hakkında açıklama yapan Çınar Umut Kervanı temsilcisi Vedat Aydın, "Çınar Umut Kervanı olarak her sene yaptığımız gibi bu sene de kurban faaliyetlerimizi gerçekleştirdik. Bayramın ikinci günü 550 aileye kurban eti ulaştırdık. İnşallah bundan sonrada faaliyetlerimize kaldığımız yerden devem edeceğiz. Kurbanlarını bize teslim eden, kurbanların kesiminden, paketlenmesine, dağıtılmasına bize yardımcı olan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler