İstanbul'da ikamet eden hayırsever iş adamları, memleketleri Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolisi dağıttı.

Her yıl Ramazan ayında yoksul ailelere yaptıkları yardımları ile bilinen, İstanbul'da ikamet Bismilli İş İnsanları Murat ve İbrahim Parlak kardeşler bu ramazanda da Bismilli hemşerilerini unutmayarak 200 aileye ramazan kolisi dağıttı.

Her yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere yardım paketlerini Bismil’deki esnaftan temin ederek, Bismil esnafının da kazanmasını sağlayan iş adamları, bu yılda da bir hayır kurumu aracılığıyla 200 Ramazan kolisini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

İstanbul'da ikamet eden iş adamları, memleketleri Bismil'i unutmadıklarını ve yıl içerisinde olduğu gibi Ramazan ayında da yardımlarını sürdürdüklerini söylediler.

Yapılan yardım çalışmaları ilgili konuşan Of Mahalle Muhtarı Hasan Karaaslan ise, Bismil'i unutmayarak yardımda bulunan Murat ve İbrahim Parlak'a teşekkür ederek, diğer iş adamlarına da Bismil'e sahip çıkmaları çağrısında bulundu. (İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler