Mardin’in Kızıltepe ilçesinde Rahmet Gıda Bankası tarafından onlarca aileye gıda paketi ve kırmızı et dağıtıldı.

Kızıltepe(Qoser) ilçesinde yardım faaliyetlerinde bulunan Rahmet Gıda Bankası, Kasım ayı içerisinde ihtiyaç sahibi 28 aileye gıda paketi, 58 aileye kırmızı et, 5 aileye ise nakdi yardımda bulunduğunu açıkladı.

Kasım ayı içerisinde yaptıkları yardımlarla ilgili bilgi veren Kızıltepe Rahmet Gıda Bankası Başkanı Mehmet Şirin öz, "Rahmet Gıda Bankası olarak Kasım ayında 28 aileye gıda paketi, 58 aileye kırmızı et ve Avrupa Yetim-Der aracılığıyla gönderilen 5 yetim ailesine bin 550 TL nakdi yardımında bulunduk. Böylece 91 aileye, toplamda 4 bin 638 TL değerinde yardım ulaştırdık." diye belirtti.

İlçede yapılacak yardımlar için destek isteyen öz, "Yardımda bulunmak isteyen hayırseverler, derneğimize gelerek ya da bizi arayarak bağışta bulunabilirler. Şimdiden Allah'u Teâlâ tüm hayırseverlerin hayırlarını kabul eylesin "dedi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler