Muş’un Hasköy ilçesinde ziyaretlerde bulunan HÜDA PAR Muş milletvekili adayları, adaletin tesis edilmesi için HÜDA PAR’ın mecliste olması gerektiğine vurgu yaptılar.

24 Haziran seçimleri için sahada çalışmalarına devam eden HÜDA PAR Muş milletvekili adayları M. Şirin Çağlayan, Aydın Demir ve Orhan Yavuz, beraberindeki heyetle birlikte Hasköy ilçesinde esnafı ve halkı ziyaret etti.

Ziyarette vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılaşan adaylar, ilçe sakinlerine HÜDA PAR’ın amaç ve gayesini anlatarak kendilerinden destek talebinde bulundu.

İlçede esnaf ve halkın sorunlarını ve taleplerini dinleyen adaylar, ülkede adaletin tesis edilmesi için HÜDA PAR’ın mecliste olması gerektiğini söylediler.

HÜDA PAR’ın halka, halkın da HÜDA PAR’a ihtiyacı olduğunu belirten milletvekili adaylarından M. Şirin Çağlayan, “Şu anda siyasi bir süreç içerisinde girdik. Bu vesile ile halkımızı ziyaret ediyoruz. Daha öncede Muş İl Başkanlığı olarak Hasköy’de halkımızı ve esnafımızı ziyaret etmeye gelmiştik. Bugün de bu vesile ile tekrar geldik. Biz, HÜDA PAR’ın sesinin mecliste yükselmesi gerektiğine inanıyoruz. Adaleti kendisine şiar edinmiş ve yönetimin temeline adaletin yerleşmesi gerektiğini söyleyen HÜDA PAR’ın sesinin mecliste, gür bir şekilde çıkması gerektiğine inanıyoruz.” diye konuştu. (Ayetullah Tarhan-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler