İşgalci siyonistlerin Ramallah kent merkezine baskın düzenleyerek saldırması sonucu 10 Filistinli yaralanırken, onlarca kişi de siyonist çetelerin attığı bombalardan çıkan yoğun gazdan etkilendi.

İşgalci çeteler Ramallah kent merkezine 20'den fazla askeri devriye ve nakil aracıyla girdi ve dükkânlara baskın düzenlemeye başladı.

İşgalci çetelerin baskını sebebiyle Ramallah kent merkezinde ve Saat Kavşağı bölgesinde işgalcilerin savunmasız Filistinlilere saldırısında yoğun bir şekilde mermi ve göz yaşartıcı bomba kullandığı kaydedildi.

İşgalci siyonistlerin saldırısında 4'ü başından ve göğsünden olmak üzere 10 Filistinli gencin yaralandığı belirtildi.

Filistinli gençlerin işgalcileri taşladığı ve caddeleri askeri devriye araçlarına kapattığı, kent merkezindeki saldırıların yaklaşık 2 saat devam ettiği bildirildi.

İşgalcilerin saldırıları sırasında gazetecilere engel olduğu ve görüntü almalarına izin vermediği ifade edildi.

İşgalci çeteler, geçtiğimiz günlerde de Ramallah kent merkezinde Halk Cephesi'ne ait bir ofise baskın düzenlemiş ve ofiste arama yapmıştı. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler