Elâzığ il genelinde gerçekleştirilen asayiş uygulamasında yakalanan 82 kişiden 26'sı sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü, önleyici tedbirler doğrultusunda Asayiş ve Yunus ekiplerinin yapmış olduğu şok uygulamalar ve Elâzığ il genelinde son bir hafta içerisinde gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında; 49'u aranan ve 33'ü de meydana gelen olayların şüphelisi olmak üzere toplam 82 kişinin yakalandığını, bunlardın 26'sının sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandığını duyurdu.

Elâzığ İl Emniyet Müdürlüğü konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Kayıp olarak aranan 5 şahıs bulunarak yakınlarına teslim edilmiş, denetimler esnasında ise; 5 adet ruhsatsız tabanca, bir adet tüfek, 4 gram kubar esrar maddesi ele geçirilmiştir." bilgisine yer verildi.

Asayiş uygulamalarında çalıntı olduğu tespiti ile ele geçirilen bir adet motosiklet, 3 adet televizyon ve bir adet cep telefonu da belirlenen sahiplerine teslim edildiği belirtildi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler