Mısır zindanlarında hayatını kaybeden İhvan-ı Müslimin liderlerinden İsam el-Aryan için Fatih Camii'nde gıyabi cenaze namazı kılındı.

Cuma namazına müteakiben kılınan cenaze namazına İhvan-ı Müslimin yetkilileri başta olmak üzere, HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Eşin, Uluslararası Müslüman Âlimler Derneği (UMAD) Başkanı Abdulvahap Ekinci, İTTİHADUL ULEMA üyelerinden Cemal Çınar ve İslam dünyasından çok sayıda önemli isim katıldı.
Gıyabi cenaze namazı İhvan-ı Müslimin Genel Sekreteri Mahmud Hüseyin tarafından kıldırıldı.
Namaz sonrası İhvan-ı Müslimin Genel Sekreteri Mahmud Hüseyin ile Yurt dışındaki Filistinli Âlimler Birliği Başkanı Dr. Nevvaf Tekruri birer konuşma yaptı.
Gıyabi cenaze namazına katılan HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Eşin, İhvan-ı Müslimin Genel Sekreteri Mahmud Hüseyin’e taziye ve başsağlığı mesajlarını iletti. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler