Rusya'nın Antalya Başkonsolosluğu, bugün Antalya'da meydana gelen otobüs kazasında 15 Rus turistin yaralandığını duyurdu.

Akşamüstü Antalya'nın Aksu ilçesinde meydana gelen kazada 15 Rus turist yaralandı.

Rusya'nın Antalya Başkonsolosluğu yetkilisi meydana gelen kaza ile ilgili bir açıklama yaptı. Yetkili, kazanın Antalya'nın Aksu ilçesinde meydana geldiğini, otelden ayrılarak havalimanı istikametine giden ve Rus yolcuları taşıyan bir otobüsün kaza yaptığını doğruladı.

Yetkili açıklamasında, otobüste 22 Rus turistin bulunduğunu, 7 kişinin hiç yara almadan kurtulduğunu belirtti. Hafif yaralanan 15 Rus turistin ise çeşitli hastanelere kaldırıldığını bildirdi.

Hastanede tedavi altına alınan Rus turistlerden 7'sinin taburcu olduğu, 8 kişinin tedavilerinin ise halen sürdüğü öğrenildi. Yaralananların hayati tehlikelerinin bulunmadığı kaydedildi.

Yetkili, kaza ile ilgili ayrıntılarının açıklığa kavuşturulduğunu sözlerine ekledi. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler