Antalya Umut Kervanı, ihtiyaç sahibi ailelere mübarek üç aylar ve Regaib Kandili vesilesiyle kırmızı et ve gıda yardımında bulundu.

Fakir ve muhtaçlar ile zenginler arasında köprü olan Umut Kervanı, kentteki ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve kırmızı et yardımında bulunarak yüzlerini güldürdü.

Tüm İslam ümmetinin mübarek üç aylar ve Regaib Kandilini tebrik ettiklerini belirten Antalya Umut Kervanı yetkilisi Osman Yıldırım, mübarek üç aylar nedeniyle Antalya’da bulunan ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve kırmızı et yardımında bulunduklarını söyledi.

Yıldırım, “Umut Kervanı umut olmaya devam ediyor. Her zaman yaptığımız gibi mübarek üç ayların başlarında gıda yardımlarımız oldu. Hayırseverlerin bağışlarıyla ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmaya devam ediyoruz. Allah’ın (celle celaluhu) izniyle yardımlarımız hayırseverlerin yaptığı bağışlarla sürekli devam edecektir.” dedi.

Yardım yapılan ihtiyaç sahibi aileler, kendilerini unutmayan Umut Kervanı çalışanlarına teşekkür ettiler. (İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler