Hayırseverler ve muhtaç aileler arasında köprü olma vazifesini gören Van Umut Kervanı, 500 kişiye ayakkabı ve elbise yardımında bulundu.

Hayırseverler ve muhtaç aileler arasında köprü vazifesi gördüklerini belirten Van Umut Kervanı üyesi Sait Koç, 500 kişiye ayakkabı ve elbise yardımında bulunduklarını söyledi.

Koç, "Bizler tespitte bulunmuş olduğumuz ailelerimizi çağırarak burada kendilerine nasıl mağazada ayakkabı, elbise seçiyorlarsa burada da aynı o şekilde bizler ailelerimiz çağırıyor ve o imkânı sağlıyoruz. Yaklaşık 500 kişiye ayakkabı yardımında bulunduk. Yaklaşık 2 gün önce başladık. Allah'a hamdolsun ki çalışmalarımız böyle devam ediyor. Buradan hayırseverlerimize esnaflarımıza özellikle yardımda bulunanlara Allah'u Teâlâ kendilerinden razı olsun. Mallarının bereketini de kat kat artırsın inşallah." şeklinde konuştu.

Yardımlarını alan muhtaç aileler ise Umut Kervanına hayır dualarında bulundu. (İrfan Aslan-İLKHA)

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Bizi Takip Edin

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler