​Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Diyarbakır'a gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti, İmam Hatip Okulları Vizyon Seminerinde öğretmenlerle bir araya geldi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Diyanet İşleri eski Başkanı Mehmet Görmez, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti. Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, merkez ilçe kaymakamları ve Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları tarafından karşılanan Bakan Selçuk, Büyükşehir Belediyesi Şeref Defterini imzaladı.

Bakan Selçuk’u makamında ağırlayan Güzeloğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalar ve eğitime verdiği desteklerle ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Ardından Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen "İmam Hatip Okulları Vizyon Semineri” programında öğretmenlerle bir araya gelen Bakan Selçuk'a Görmez eşlik etti.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasıyla başlayan “İmam Hatip Okulları Vizyon Semineri” basına kapalı şekilde devam etti. (İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler