​Batman’da okul ve çevrelerinde yer alan internet kafe, büfe, market, park, metruk bina ve bahçelerin denetimi yapıldı.

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 34 okul ve çevresi, 26 servis aracı, 21 internet kafe, 9 kahvehane, 10 büfe, 5 park ve bahçe kontrol edilip, 188 şahsın sorgulandığı ve 12 işyerine işlem yapıldığı ifade edildi.

Açıklamada, “19.10.2017 tarihinde 150 personelimiz ile 4 bölgede ilimizde eğitim-öğretim gören öğrencilerimizin huzurunu tesis etmek, her türlü suç ve suç oluşumundan uzak durmalarını sağlamak amacıyla okul ve çevrelerinde yer alan internet kafe, büfe, market, park, metruk bina ve bahçelerin denetimi yapılmıştır. Yapılan bu denetlemelerde; 34 okul ve çevresi, 26 servis aracı, 21 internet kafe, 9 kahvehane, 10 büfe, 5 park ve bahçe kontrol edilmiş, 188 şahsın GBT sorgusu yapılmış, 12 işyerine işlem yapılmıştır.” denildi.(İLKHA) 

YASAL UYARI: Yayınlanan yazılı haber, fotoğraf ve videonun tüm hakları İlke Haber Ajansı Basın Yayın San. Tic. A.Ş.'ye aittir. Hiçbir surette haber, fotoğraf ve videonun tamamı veya bir kısmı yazılı sözleşme yapılmadan veya abone olmadan kullanılamaz.

İlgili Haberler

Editörün Seçtikleri

Mobil Uygulamamızı İndirin

Öne Çıkan Haberler